wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Polityka prywatności

Polityka prywatności

Obowiązek informacyjny na podstawie artykułu 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem jest Pamed Roman Keler z siedzibą przy ul. Tuwima 23/15 Bytom

Jak można się skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?

Kontakt w sprawie danych osobowych możliwy jest pod adresem: sklep@foto-papier.pl

adres pocztowy to: Pamed ul. Tuwima 23/15 41-902 Bytom

Skąd mamy Państwa dane?

Otrzymaliśmy je od Państwa podczas zakładania konta, a także później, w związku z transakcjami dokonywanymi przez Państwa na naszej stronie www.foto-papier.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości realizacji Państwa zamówienia.

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora?

Przetwarzamy Państwa dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do realizacji zamówień składanych za pośrednictwem strony www.foto-papier.pl

  • umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze strony www.foto-papier.pl, w tym do składania zamówień.
  • zakładania i zarządzania Państwa kontem lub kontami, oraz zapewnienia obsługi Państwa konta i rozwiązywania problemów technicznych;
  • realizacji zamówień zawartych w ramach umowy sprzedaży realizowanych w ramach zakupów na stronie www.foto-papier.pl
  • obsługi reklamacji na stronie www.foto-papier.pl w przypadku, gdy Państwo złożą taką reklamację;
  • obsługi zgłoszeń, które Państwo do nas kierujecie (np. zapytanie na skrzynkę email lub przez formularz kontaktowy);
  • kontaktowania się z Państwem, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług.

W związku z przepisami prawa wymagającymi od nas przetwarzania Państwa danych dla celów podatkowych i rachunkowych.

Jeśli Państwo zgadzacie się na to będziemy, przetwarzać Państwa dane osobowe w celu zapisywania danych w plikach cookies

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogą Państwo wycofać w dowolnym momencie kontaktując się z nami bezpośrednio pod adresem sklep@foto-papier.pl lub adresem pocztowym wskazanym powyżej.

Czy muszą Państwo podać nam swoje dane osobowe?

Wymagamy podania przez Państwa następujących danych osobowych, aby móc zrealizować Państwa zamówienie: adres email, telefon, adres dostawy oraz informacji o danych firmy i jej adresie (w przypadku wystawienia faktury VAT firm).

Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Państwa podania innych danych niezbędnych np. ze względów rachunkowych jak i podatkowych. Poza tymi sytuacjami podanie Państwa danych jest dobrowolne.

Jakie macie Państwo uprawnienia wobec sklepu www.foto-papier.pl?

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw, które wynikają z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Są to: prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Macie Państwo prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Komu udostępniamy Państwa dane osobowe?

Państwa dane osobowe udostępniamy podmiotom, które realizują Państwa zamówienie na stronie www.foto-papier.pl zgodnie z Państwa zamówieniem oraz podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług drogą elektroniczną. Możemy przekazać Państwa dane osobowe organom publicznym walczącym z oszustwami i nadużyciami.

Jak długo przechowujemy Państwa dane osobowe?

Przechowujemy Państwa dane osobowe przez czas obowiązywania umowy zawartej, a także po jej zakończeniu by móc dochodzić roszczeń w związku ze sprzedażą, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych, zapobiegania nadużyciom i oszustwom, nie dłużej niż 6 lat od dnia zakończenia wykonania umowy.

 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl